Oferta – Fotografia Produktu / Packshot

Fotografia produktowa, najczęściej określana angielskim słowem "packshot", to szczególny rodzaj zdjęć, który nastawiony jest na jak najwierniejsze i najatrakcyjniejsze ukazanie produktu, z jednoczesnym zachowaniem naturalnego odwzorowania kolorów, kształtu a niekiedy i właściwości.

Zdjęcia wykonywane są przy wykorzystaniu specjalistycznego oświetlenia studyjnego, aparatem o wysokiej rozdzielczości, co gwarantuje doskonałe ukazanie wszystkich detali produktu. Zdjęcia charakteryzują się jednolitym (przeważnie białym lub czarnym) tłem. W procesie postprodukcji, fotografowany przedmiot może zostać wyszparowany (wycięty z tła) i przygotowany do wykorzystania w dowolnych materiałach reklamowych – w formie elektronicznej jak i drukowanej.

Są to zdjęcia wykorzystywane głównie w ofercie handlowej, katalogach, aukcjach internetowych, prezentacjach i wszelkiego rozdzaju nośnikach reklamowych.

Większość z nas to tzw. "wzrokowcy", czyli ludzie, którzy w wyborze kierują się zmysłem wzroku, co oznacza jedno
– im lepsze / atrakcyjniejsze zdjęcie, tym większy zysk ze sprzedaży produktu!

Wychodząc na przeciw stale rosnącemu zapotrzebowaniu na jak najatrakcyjniejsze ukazanie produktu w sprzedaży, oferuję Państwu swoje wieloletnie doświadczenie i zdjęcia, które sprawią, że Państwa produkt stanie się przedmiotem, który klient zapragnie mieć.