Oferta – Fotografia Wnętrz i Architektury

Oferta skierowana jest do firm ale także do osób prywatnych, którym zależy na najwyższej jakości zdjęć. Z doświadczenia moich klientów wiem, że profesjonalne zdjęcia wnętrz mają bezpośrednie przełożenie na odbiór ich oferty – sprzedaż nieruchomości, wynajem domu, apartamentu lub pokoi.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie i zawsze staram się wykonać zdjęcia, które w jak najlepszy sposób oddadzą klimat i charakter, jaki panuje w danym wnętrzu. W tego typu fotografii pośpiech nie jest najlepszym doradcą, dlatego też zanim przystąpię do pracy, chętnie poznaję przed sesją dane wnętrze lub obiekt, by przyjrzeć mu się z różnych perspektyw, zobaczyć jak światło i cienie kształtują jego wygląd.

W fotografii wnętrz i architektury liczy się każdy detal, wierne oddanie oświetlenia obiektu, z zachowaniem odpowiednich proporcji i idealnej geometrii. Dlatego też, nie idę na żadne kompromisy i fotografuję lustrzanką o wysokiej rozdzielczości matrycy – 36 MPX i zestawem profesjonalnych obiektywów, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości zdjęć.